Marki » D E » cytrusowo - gourmand « Grupy

By Sand Ebba Los Angeles dla kobiet

By Sand Ebba Los Angeles dla kobiet

By Sand marki Ebba Los Angeles to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. By Sand został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, imbir, wanilia i lima.

Gardenia Imbir Wanilia Lima

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about By Sand by Ebba Los Angeles.

By Sand Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ebba Los Angeles By Sand, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ebba Los Angeles By Sand, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum By Sand marki Ebba Los Angeles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu By Sand marki Ebba Los Angeles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Laura Mercier Eau Gourmande Tarte Au Citron Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit Maoli Colonia Dulce CnR Create Leo Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Orangette Demeter Fragrance Orange Cream Pop DSH Perfumes Vanille Love & Toast Candied Citron Jeanne Arthes Smiley Farmacia SS. Annunziata Perla ID Parfums Jardin de Sicile Bourjois Clin d'Oeil Excentric