Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose Nerolita Eau Jeune dla kobiet

Rose Nerolita Eau Jeune dla kobiet

Rose Nerolita Eau Jeune dla kobiet Zdjęcia

Rose Nerolita marki Eau Jeune to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rose Nerolita został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są lima, zielone jabłko i frezja; nutą serca jest piwonia; nutami bazy są brzoskwinia i piżmo.

Lima Zielone Jabłko Frezja

Piwonia

Brzoskwinia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Nerolita by Eau Jeune.

Rose Nerolita Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau Jeune Rose Nerolita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau Jeune Rose Nerolita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Nerolita marki Eau Jeune. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Nerolita marki Eau Jeune reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Chantal Thomass Ame Coquine Givenchy Lucky Charms Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Lancome Aroma Sun Jacadi Jacadi Jean Patou Eau de Patou Neil Morris Coral Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Etat Libre d`Orange Bendelirious Creed Acqua Fiorentina Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit