Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose Nerolita Eau Jeune dla kobiet

Rose Nerolita Eau Jeune dla kobiet

Rose Nerolita Eau Jeune dla kobiet Zdjęcia

Rose Nerolita marki Eau Jeune to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rose Nerolita został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są lima, zielone jabłko i frezja; nutą serca jest piwonia; nutami bazy są brzoskwinia i piżmo.

Lima Zielone Jabłko Frezja

Piwonia

Brzoskwinia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Nerolita by Eau Jeune.

Rose Nerolita Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau Jeune Rose Nerolita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau Jeune Rose Nerolita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Nerolita marki Eau Jeune. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Nerolita marki Eau Jeune reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk Gale Hayman Golden Delicious Roberto Capucci Nuance Anna Sui Rock Me! Versace Red Jeans S. Cute Love Berry Red Alain Delon Lyra 2 Candie`s Candie`s Luxe Hugo Boss Boss Orange Celebration of Happiness Jean Patou Nacre Maitre Parfumeur et Gantier Rose Muskissime Jeanne Arthes Romantic