Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Orange Riviera Eau Jeune dla kobiet

Orange Riviera Eau Jeune dla kobiet

Orange Riviera Eau Jeune dla kobiet Zdjęcia

Orange Riviera marki Eau Jeune to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Orange Riviera został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi cytryna; nutą serca jest konwalia; nutami bazy są paczula i piżmo.

Cytryna

Konwalia

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Riviera by Eau Jeune.

Orange Riviera Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau Jeune Orange Riviera, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau Jeune Orange Riviera, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Riviera marki Eau Jeune. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Riviera marki Eau Jeune reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Cartier So Pretty Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini Mypa Madonna Nudes 1979 Crazy Stella Cadente Miss Me Revlon Rouge de Revlon Chanel Une Fleur de Chanel Tova Beverly Hills Tova Nights Animale Chaleur d`Animale M∙A∙C MAC Creation Hue D.S. & Durga Rosa Americana Omnia Profumi Onice Yves Rocher Ode a la Vie