Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Orange Riviera Eau Jeune dla kobiet

Orange Riviera Eau Jeune dla kobiet

Orange Riviera Eau Jeune dla kobiet Zdjęcia

Orange Riviera marki Eau Jeune to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Orange Riviera został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi cytryna; nutą serca jest konwalia; nutami bazy są paczula i piżmo.

Cytryna

Konwalia

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Riviera by Eau Jeune.

Orange Riviera Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau Jeune Orange Riviera, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau Jeune Orange Riviera, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Riviera marki Eau Jeune. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Riviera marki Eau Jeune reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Arden Beauty D`Orsay Tilleul Roberto Verino VV Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Tous Green Purpurine Morgan My Morgan Weil Eau de Weil Molyneux Modern Quartz Opus Oils Absinthia Demeter Fragrance Dandelion Schiaparelli Dance Arrogance Project D by Dannii and Tabitha Dawn