Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Eau Jeune Viva Passion Eau Jeune dla kobiet

Eau Jeune Viva Passion Eau Jeune dla kobiet

Eau Jeune Viva Passion marki Eau Jeune to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau Jeune Viva Passion został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, piwonia, drzewo sandałowe, piżmo, hibiskus, liść czarnej porzeczki, konwalia, czerwona porzeczka i pralina.

Pomarańcza Piwonia Drzewo sandałowe Piżmo Hibiskus Liść czarnej porzeczki Konwalia Czerwona porzeczka Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Jeune Viva Passion by Eau Jeune.

Eau Jeune Viva Passion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Jeune Viva Passion marki Eau Jeune. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Jeune Viva Passion marki Eau Jeune reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Tocadilly Victoria`s Secret Dream Angels Halo Monyette Paris Monyette Paris M∙A∙C Creations Pinkaura Kate Spade Kate Spade Jean Paul Gaultier Classique X Voluspa Enfleurage JoAnne Bassett Camille Laura Ashley Dilys Lord`s Jester Anthea Sanctuary Wild Rose & Violet Joya Shades of Dusk Royal Jasmine