Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Eau Jeune Rock'n Love Eau Jeune dla kobiet

kakaowy
miodowy
karmelowy

Eau Jeune Rock'n Love marki Eau Jeune to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Eau Jeune Rock'n Love został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki i cytryna; nutą serca jest lilia; nutami bazy są karmel, miód i ciemna czekolada.

Liść czarnej porzeczki Cytryna

Lilia

Karmel Miód Ciemna czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Jeune Rock'n Love by Eau Jeune.

Eau Jeune Rock'n Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Jeune Rock'n Love marki Eau Jeune. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Jeune Rock'n Love marki Eau Jeune reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Hard Candy Hard Candy Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Lolita Lempicka Amarena Whim Boadicea the Victorious Intense Victoria`s Secret Sweet Daydream Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Revlon Pink Happiness Delicate Moments Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange Gres Caline Sweet Appeal Molinard Tendre Friandise Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey