Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

Eau Jeune Possesion Eau Jeune dla kobiet

Eau Jeune Possesion Eau Jeune dla kobiet

migdałowy
Eau Jeune Possesion Eau Jeune dla kobiet Zdjęcia

Eau Jeune Possesion marki Eau Jeune to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Eau Jeune Possesion został wydany w 2000 roku. Eau Jeune Possesion stworzyli Nathalie Lorson i Beatrice Piquet. Perfumy zawierają takie składniki, jak migdał, piżmo, wanilia, fasolka tonka, magnolia, lotos, cyklamen i drzewo sandałowe.

Migdał Piżmo Wanilia Fasolka tonka Magnolia Lotos Cyklamen Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Jeune Possesion by Eau Jeune.

Eau Jeune Possesion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau Jeune Eau Jeune Possesion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau Jeune Eau Jeune Possesion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Jeune Possesion marki Eau Jeune. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Jeune Possesion marki Eau Jeune reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Christian Dior Hypnotic Poison Gabriela Sabatini Devotion Comptoir Sud Pacifique Vanille Banane Jessica Simpson Fancy Demeter Fragrance HOTKISS Sweet Talker Demeter Fragrance Vanilla Cake Batter Demeter Fragrance Jelly Belly Sugar and Spice Honore des Pres Vamp à NY Laura Mercier Eau Gourmande Creme de Pistache Smell Bent Helen Carnate Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense Galimard Cantabelle