Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Eau Jeune Double Je Eau Jeune dla kobiet

Eau Jeune Double Je Eau Jeune dla kobiet

Eau Jeune Double Je marki Eau Jeune to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Eau Jeune Double Je został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Perfumy zawierają takie składniki, jak sosna, drzewo sandałowe, piżmo, jaśmin i cytryna.

Sosna Drzewo sandałowe Piżmo Jaśmin Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Jeune Double Je by Eau Jeune.

Eau Jeune Double Je Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau Jeune Eau Jeune Double Je, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau Jeune Eau Jeune Double Je, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Jeune Double Je marki Eau Jeune. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Jeune Double Je marki Eau Jeune reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Ralph Lauren Glamourous Daylight Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Morgan Light My Heart Collection Baldinini Baldinini de Nuit Kylie Minogue Sexy Darling Lulu Castagnette Lulu Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme La Bouquetiere Embrasse Moi Givenchy Givenchy Naturally Chic