Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau Jeune Bellissima Eau Jeune dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Eau Jeune Bellissima Eau Jeune dla kobiet Filmy
Eau Jeune Bellissima Eau Jeune dla kobiet Zdjęcia

Eau Jeune Bellissima marki Eau Jeune to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są liczi i mandarynka; nutami serca są piwonia, lilia i pieprz; nutami bazy są piżmo i biały irys.

Liczi Mandarynka

Piwonia Lilia Pieprz

Piżmo Biały irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Jeune Bellissima by Eau Jeune.

Ralph

Eau Jeune Bellissima Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau Jeune Eau Jeune Bellissima, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau Jeune Eau Jeune Bellissima, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Jeune Bellissima marki Eau Jeune. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Jeune Bellissima marki Eau Jeune reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Romance Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Aftelier Orchid Single Bath and Body Works Sweet Pea La Collina Toscana La Collina Toscana Hillock Sunflower Calypso St. Barth Lily biehl parfumkunstwerke pc01 Tocca Giulietta essence Surf`s Up Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light Oriflame Precious Moments