Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau Jeune Bellissima Eau Jeune dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Eau Jeune Bellissima Eau Jeune dla kobiet Filmy
Eau Jeune Bellissima Eau Jeune dla kobiet Zdjęcia

Eau Jeune Bellissima marki Eau Jeune to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są liczi i mandarynka; nutami serca są piwonia, lilia i pieprz; nutami bazy są piżmo i biały irys.

Liczi Mandarynka

Piwonia Lilia Pieprz

Piżmo Biały irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Jeune Bellissima by Eau Jeune.

Ralph

Eau Jeune Bellissima Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau Jeune Eau Jeune Bellissima, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau Jeune Eau Jeune Bellissima, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Jeune Bellissima marki Eau Jeune. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Jeune Bellissima marki Eau Jeune reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Police Police Caribbean Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Lancome Tropiques Acqua di Biella Janca Valentino Vendetta Donna Christian Lacroix Eau Florale Bleue Crabtree & Evelyn India Hicks Island Living - Spider Lily CnR Create Cancer CnR Create Sagittarius Franck Olivier Eau de Passion Women So...? So...?Exciting Molinard Mirea