Marki » D E » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Delice de Pomme Eau Jeune dla kobiet

Delice de Pomme Eau Jeune dla kobiet

karmelowy

Delice de Pomme marki Eau Jeune to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Delice de Pomme został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są zielone jabłko i bergamotka; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są karmel i wanilia.

Zielone Jabłko Bergamotka

Jaśmin

Karmel Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delice de Pomme by Eau Jeune.

Delice de Pomme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau Jeune Delice de Pomme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau Jeune Delice de Pomme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delice de Pomme marki Eau Jeune. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delice de Pomme marki Eau Jeune reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Amarena Hard Candy Hard Candy Juicy Couture Viva la Juicy Miller Harris Coeur d`Ete Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Lulu Castagnette LuluCastagnette Bijan Bijan VIP Women Profumi del Forte Vittoria Apuana Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine Calvin Klein ck IN2U Heat Her Cacharel Amor Amor Absolu Michel Germain Sexual Sugar