Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn

Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sienne l´Hiver marki Eau D`Italie to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są liść fiołka, geranium i paproć; nutami serca są irys, trufla i olibanum; nutami bazy są labdanum, drzewo gwajakowe i siano.

Liść fiołka Geranium Paproć

Irys Trufla Olibanum

Labdanum Drzewo gwajakowe Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sienne l´Hiver by Eau D`Italie.

Dzongkha

Sienne l´Hiver Recenzje Perfum

Kage
Kage

Według mnie te perfumy nie pachną zimą, ale przedwiośniem. Pachną jak zagrzebane w ziemi kłącza, które nieśmiało kiełkują pod skorupą starego, zlodowaciałego śniegu. Mokre pędy przebijają się ku blademu słońcu, walczą ze zmarzłym śniegiem i wiosennymi przymrozkami.
Kojarzą mi się z malutkimi fioletowymi krokusami na górskiej hali pokrytej śniegiem.

Powiadają, że to smutne, melancholijne perfumy i rzeczywiście coś w tym jest - zielono-szary, zimny, surowy zapach wzrastających pod ziemią pędów roślin. Nawet mi się podoba ale chyba jest trochę za prosty abym chciała tak pachnieć.

Widzę ogromne podobieństwo do Dzongkha i Gentiane Blanche, z tym że Sienne jest bardzo wytrawne, kwaśne, chwilami pachnie wręcz jak zielone oliwki. Ma też w sobie jakąś delikatnie słodką, duszną mączystość.
Czuję w nim ziemiste irysy, pudrowe fiołki, cierpkie geranium i siano.
Takie nietypowe zielone perfumy dla zwolenników zapachów natury.

Początek słodkawy, później pojawia się odrobina wytrawnego geranium, trochę wysuszonych ziół i coś co przypomina skórę, w tle delikatne kadzidło.

Chłodny i nieprzystępny zapach. Bardzo słabo wyczuwalny na mojej skórze i nietrwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau D`Italie Sienne l´Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau D`Italie Sienne l´Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sienne l´Hiver marki Eau D`Italie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sienne l´Hiver marki Eau D`Italie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Olivier Durbano Black Tourmaline Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Serge Lutens Fumerie Turque Amouage Honour Man Comme des Garcons Hinoki Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Amouage Memoir Man Profumum Roma Fumidus Olivier Durbano Heliotrope Hermes Eau de Gentiane Blanche Parfum d`Empire Cuir Ottoman Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Montale Red Vetyver Donna Karan Black Cashmere Hermes Voyage d`Hermes Lalique Encre Noire Le Labo Patchouli 24 Cartier Declaration