Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn

Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sienne l´Hiver marki Eau D`Italie to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są liść fiołka, geranium i paproć; nutami serca są irys, trufla i olibanum; nutami bazy są labdanum, drzewo gwajakowe i siano.

Liść fiołka Geranium Paproć

Irys Trufla Olibanum

Labdanum Drzewo gwajakowe Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sienne l´Hiver by Eau D`Italie.

Dzongkha
Bois d’Ombrie
Eau de Gentiane Blanche

Sienne l´Hiver Recenzje Perfum

allie
allie

W Sienne l'Hiver czuję bardzo bliskie koligacje z Eau de Gentiane Blanche od Hermes. Nie chodzi o dosłowne podobieństwo wynikające ze zbliżonego składu, ale o pewien charakterystyczny klimat tworzony przez oba zapachy. A mam na myśli klimat chłodnej, bardzo naturalnej szarozieloności (niestety, nie znajduję lepszego określenia na specyficzną aurę, którą tworzą te kompozycje) z lekką goryczką.

Tyle że ten efekt, który w EdGB został osiągnięty przez gencjanę, w kompozycji Eau d'Italie otrzymano poprzez użycie paproci, bardzo świeżego fiołka i pelargonii. Całkiem fajna jest ta mieszanka; trochę chłodna jak już wspomniałam, ale nie zdystansowana. Początek Sienne l'Hiver to raczej przyjazny, kojący chłód, którego szukamy w przegrzanym mieście, albo w który uciekamy z miejsca ze zbyt dużą ilością bodźców: zapachowych, dźwiękowych i wszelkich innych. Taki chłód wyciszający.

Po tym zielonym, mocno przewietrzonym otwarciu w stylu Zen do kompozycji dołączają olibanum z drewnem gwajakowym i wtedy początkowa świeżość trochę statecznieje i nabiera bardziej ziołowego charakteru. Baza - o ile jest się w stanie ją zwąchać - to już raczej nieco żywiczny etap. Piszę "jeśli jest się w stanie", bo Sienne l'Hiver znacząco traci na mocy z każdą dosłownie chwilą od aplikacji. Hermesowa Gencjana to przy nich tytan trwałości i demon projekcji. Serca mi to nie łamie, bo zapach jest w porządku, ale mieć go na pewno nie muszę.

Początek słodkawy, później pojawia się odrobina wytrawnego geranium, trochę wysuszonych ziół i coś co przypomina skórę, w tle delikatne kadzidło.

Chłodny i nieprzystępny zapach. Bardzo słabo wyczuwalny na mojej skórze i nietrwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau D`Italie Sienne l´Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau D`Italie Sienne l´Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sienne l´Hiver marki Eau D`Italie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sienne l´Hiver marki Eau D`Italie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Profumum Roma Fumidus Profumum Roma Olibanum Olivier Durbano Black Tourmaline Amouage Memoir Man Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Le Labo Patchouli 24 Serge Lutens Fumerie Turque Amouage Honour Man Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Guerlain Guerlain Homme Intense Olivier Durbano Heliotrope James Heeley Cardinal Parfum d`Empire Cuir Ottoman Montale Red Vetyver Hermes Voyage d`Hermes Cartier Declaration Profumum Roma Arso