Marki » D E » kwiatowo - zielone « Grupy

Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn

Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sienne l´Hiver Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sienne l´Hiver marki Eau D`Italie to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są liść fiołka, geranium i paproć; nutami serca są irys, trufla i olibanum; nutami bazy są labdanum, drzewo gwajakowe i siano.

Liść fiołka Geranium Paproć

Irys Trufla Olibanum

Labdanum Drzewo gwajakowe Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sienne l´Hiver by Eau D`Italie.

Dzongkha
Bois d’Ombrie

Sienne l´Hiver Recenzje Perfum

Początek słodkawy, później pojawia się odrobina wytrawnego geranium, trochę wysuszonych ziół i coś co przypomina skórę, w tle delikatne kadzidło.

Chłodny i nieprzystępny zapach. Bardzo słabo wyczuwalny na mojej skórze i nietrwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau D`Italie Sienne l´Hiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau D`Italie Sienne l´Hiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sienne l´Hiver marki Eau D`Italie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sienne l´Hiver marki Eau D`Italie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Memoir Man Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Le Labo Patchouli 24 Serge Lutens Fumerie Turque Amouage Honour Man Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Olivier Durbano Heliotrope Parfum d`Empire Cuir Ottoman Montale Red Vetyver Hermes Voyage d`Hermes Cartier Declaration Profumum Roma Olibanum Olivier Durbano Black Tourmaline Yves Saint Laurent M7 Frapin 1697 Comme des Garcons Hinoki Prada Infusion de Vetiver Christian Dior Fahrenheit Serge Lutens Rousse