Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Jardin du Poete Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn

Jardin du Poete Eau D`Italie dla kobiet i mężczyzn

Jardin du Poete marki Eau D`Italie to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jardin du Poete został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są grejpfrut, gorzka pomarańcza i bazylia; nutami serca są kocanka, dzięgiel i różowy pieprz; nutami bazy są wetyweria, piżmo i cyprys.

Grejpfrut Gorzka pomarańcza Bazylia

Kocanka Dzięgiel Różowy pieprz

Wetyweria Piżmo Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jardin du Poete by Eau D`Italie.

Higher Energy

Jardin du Poete Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Wspaniały, radosny, aromatyczno-cytrusowy zapach, który z miejsca trafił na moją listę życzeń. Urzekł mnie od pierwszego zetknięcia ze skórą.
Na początku są cytrusy, szczególnie grejpfrut, gorzki i niesamowicie soczysty, bardzo prawdziwy. Nawet nie wiem, czy nie najprawdziwszy, jaki wąchałam w perfumach. Potem ujawniają się nuty zielono-ziołowe: dzięgiel i bazylia, i Jardin du Poete staje się bardziej hmm... no właśnie - ogrodowy. Różowy pieprz i cytrusy sprawiają, że zapach cały czas iskrzy się, podryguje, szemrze - słowem - ŻYJE.
Sama kompozycja nie jest chyba jakaś innowacyjna, ale jej naturalność jest cudowna - i przekonująca. Niesamowita frajda - pachnieć w ten sposób.

Tylko trwałość słaba - nie więcej niż 4 h. Dlatego nie wiem, czy kiedykolwiek go kupię. Ale posiadać bym chciała.
W pewnej fazie (i częściowo) przypomina mi Higher Energy marki Dior.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau D`Italie Jardin du Poete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau D`Italie Jardin du Poete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jardin du Poete marki Eau D`Italie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jardin du Poete marki Eau D`Italie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Olivier Durbano Jade Profumum Roma Victrix Comme des Garcons Black Frederic Malle French Lover Olivier Durbano Black Tourmaline Hermes Un Jardin Sur Le Nil Byredo Pulp Olfactive Studio Flash Back Amouage Journey Man Rasasi La Yuqawam Homme Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Diptyque Tam Dao Olivier Durbano Turquoise Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire The Vagabond Prince Enchanted Forest Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris Frapin L`Humaniste Donna Karan Black Cashmere Hermes Eau de Gentiane Blanche