Marki » D E » kwiatowo - wodne « Grupy

Au Lac Eau D`Italie dla kobiet

Au Lac Eau D`Italie dla kobiet

wodny
Au Lac Eau D`Italie dla kobiet Zdjęcia Au Lac Eau D`Italie dla kobiet Zdjęcia Au Lac Eau D`Italie dla kobiet Zdjęcia

Au Lac marki Eau D`Italie to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Au Lac został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są lilia wodna, gorzka pomarańcza i liść figi; nutami serca są osmantus, jaśmin i róża; nutami bazy są ambra, papirus i jaśmin.

Lilia wodna Gorzka pomarańcza Liść figi

Osmantus Jaśmin Róża

Ambra Papirus Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Au Lac by Eau D`Italie.

Omnia Coral

Au Lac Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Choć Au Lac to raczej zapach letni, mi kojarzy się nieco z zimą- zamarzniętą taflą jeziora, oszronionymi liliami wodnymi, mroźnym powietrzem. Noszę go całorocznie, i całorocznie dostaję za niego mnóstwo komplementów- właściwie z całej mojej kolekcji, to właśnie Au Lac jest najczęściej zauważany.

Au Lac to zapach kwiatowy, czysty, romntyczny i bardzo elegancki. Główny akord to piękne, upojne białe kwiaty- jaśmin, osmantus, wodne lilie, którym Morillas dodał do towarzystwa zielone listki figowca i żywicę. Zapach bez pretensji, najzwyczajniej śliczny. Całość jak na zapach kwiatowo-wodny, trzyma się bardzo dobrze (nawet na mojej zjadającej zapachy skórze)- kilka godzin, a projekcja również jest bez zarzutu. Au Lac zawsze jakoś poprawia mi humor- otula przyjemnym aromatem i dobrze nosi się go w każda pogodę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Eau D`Italie Au Lac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Eau D`Italie Au Lac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Au Lac marki Eau D`Italie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Au Lac marki Eau D`Italie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Davidoff Cool Water Gabriela Sabatini Ocean Sun Michael Kors Island Montana Montana Blue Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Emilio Pucci Acqua 330 Giorgio Armani Acqua di Gioia Rasasi Chastity Women Liz Claiborne Curve Wave Hilde Soliani Acquiilssssima Prescriptives Potion Royal Apothic City Of Angels