Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Vanille Et Coco E. Coudray dla kobiet

Vanille Et Coco E. Coudray dla kobiet

kokosowy
Vanille Et Coco E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Vanille Et Coco E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Vanille Et Coco E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Vanille Et Coco E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Vanille Et Coco E. Coudray dla kobiet Zdjęcia

Vanille Et Coco marki E. Coudray to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Vanille Et Coco został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są lawenda, anyż i Łodygi topoli; nutami serca są irys, kwiat pomarańczy, kokos, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Lawenda Anyż Łodygi topoli

Irys Kwiat pomarańczy Kokos Jaśmin Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Et Coco by E. Coudray.

Ambre et Vanille

Vanille Et Coco Recenzje Perfum

Kokosa nie czuję, cały zapach to na mnie wanilia, ale nie jest to jej spożywcza odmiana. Tutaj jest nieco sztuczna, przypudrowana nieco irysem i tonka.

Bardzo przypomina mi inny zapach Coudray – Ambre et Vanille, w którym również wanilia to raczej wanilina w typie tej z Shalimar. Trwałość niezła.

Patsy
Patsy

Apetyczne, zmysłowe, mega kobiece.Jest słodko, ale nie mdło, zapach intryguje, wzbudza zainteresowanie otoczenia. Ewidentnie odbiega od masowej produkcji dostępnej w sieciówkach. Drogi (290,00/100ml), ale wart swej ceny.

gardenia
gardenia

Potwierdzam!Z tym,że ja liczyłam na nie wiem co(znajoma to uwielbia),a tu takie słodkie,płaskie,lekko sztucznawe.Dla mnie też nieciekawe i Ambre też lepsze-trochę żywsze(no proszę jaka zgodność:))
Osobiście uważam,że są ciekawsze propozycje,tańsze i to nawet w zwykłej sieciowej perfumerii.

vertigo
vertigo

Wiedziałam, że mi się to nie spodoba. Nie lubię kokosa w perfumach.

Tymczasem, Vanille et Coco jest prawie zupełnie kokosa pozbawione.
Jest za to wanilia, bardzo dużo wanilii.
Jest bardzo BARDZO słodka, ylangowo-anyżowa.
Zazwyczaj lubię anyż, ale tu od nadmiaru wszystkiego robi mi się słabo.

Zapach mocny i trwały, ale w sumie mało oryginalny. Chyba jedynie dla fanów gatunku waniliowych bomb.

Dla mnie zdecydowanie lepszą kompozycją tej marki jest Ambre et Vanille.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum E. Coudray Vanille Et Coco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu E. Coudray Vanille Et Coco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Et Coco marki E. Coudray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Et Coco marki E. Coudray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance Valentino V pour Homme L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Manuel Canovas Ballade Verte Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Le Labo Oud 27 Jacques Fath Fath Pour L`Homme Etat Libre d`Orange Fat Electrician By Kilian Rose Oud Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After) Sonoma Scent Studio Incense Pure Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots