Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Jacinthe Et Rose E. Coudray dla kobiet

Jacinthe Et Rose E. Coudray dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 1

Jacinthe Et Rose E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Jacinthe Et Rose E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Jacinthe Et Rose E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Jacinthe Et Rose E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Jacinthe Et Rose E. Coudray dla kobiet Zdjęcia

Jacinthe Et Rose marki E. Coudray to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jacinthe Et Rose został wydany w 1983 roku. Nutami głowy są wódka, brzoskwinia, hiacynt i gorzka pomarańcza; nutami serca są piwonia, kwiat pomarańczy, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, wetyweria i cedr.

Wódka Brzoskwinia Hiacynt Gorzka pomarańcza

Piwonia Kwiat pomarańczy Jaśmin Ylang-ylang Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jacinthe Et Rose by E. Coudray.

Jacinthe Et Rose Recenzje Perfum

Hiacynt czuć głównie na początku – jest nieco gorzki i ziemisty, potem do głosu dochodzi róża i zapach się dość mocno osładza. Baza jest kremowa, z dużą ilością drewna sandałowego i wanilii, na chwilę pojawia się jeszcze hiacynt.

Ładny zapach, tylko szkoda, że taki nietrwały.

ewiszonek73
ewiszonek73

W zupełności zgadzam się z gardenią.
Piękny, bardzo zmysłowy. Esencja kobiecości.
Mocno wyczuwalny hiacynt sprawia, że tęskni się za wiosennym słońcem, pragnie się wyjść z pieleszy domowych i poczuć wreszcie budzącą się do życia po zimowym śnie przyrodę.
Zamykam oczy i wyobrażam sobie kwietny ogród, gdzie obok cudnej stulistnej róży wychylają się fioletowe hiacynty, nad którymi zwieszają się nie do końca rozkwitłe pąki bordowej piwonii. Kawałek dalej mieni się w słońcu białe kwiecie jaśminu. Nagle zrywa się delikatny zefirek, mieszając upojne aromaty i podtykając mi je pod nos, śmieje się radośnie z mojego zachwytu...

gardenia
gardenia

Z całej kolekcji tej francuskiej firmy osobiście poleciłabym te kreację.To zapach dla wielbicieli kwiatowych i romantycznych perfum.Opis mógłby być krótki,to poprostu ładny bukiet delikatnych hiacyntów i wiosennych,bladoróżowych róży.Jest odrobinka piwonii,jaśminu,drzewa sandałowego i piżma.Dla mnie to bardzo ładne,kremowe,ciepłe,świeże,kwiatowe(z akcentem na hiacynt)ultrakobiece perfumy.Niby nic takiego,ale coś w sobie mają.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum E. Coudray Jacinthe Et Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu E. Coudray Jacinthe Et Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jacinthe Et Rose marki E. Coudray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jacinthe Et Rose marki E. Coudray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bond No 9 Broadway Nite Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Alfred Sung Sung Day Mist Sergio Tacchini Stile Donna Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Kenzo Kenzo Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose The Healing Garden Sheer Passion Aftelier Lumiere DSH Perfumes The Afternoon Jennifer Aniston Lolavie Tallulah Jane Leotie