Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Givrine E. Coudray dla kobiet

Givrine E. Coudray dla kobiet

Mam: 2

Givrine E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Givrine E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Givrine E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Givrine E. Coudray dla kobiet Zdjęcia

Givrine marki E. Coudray to kwiatowe perfumy dla kobiet. Givrine został wydany w 1950 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Evelyne Boulanger. Nutami głowy są kumkwat, bergamotka i arbuz; nutami serca są piwonia, gardenia, fiołek i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i białe drzewa.

Kumkwat Bergamotka Arbuz

Piwonia Gardenia Fiołek Konwalia

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Givrine by E. Coudray.

Givrine Recenzje Perfum

Melitele
Melitele

Spoglądając na nuty widziałam w tym zapachu cudowną letnią alternatywę z soczystym arbuzem i lekko kwaskową bergamotką oraz bukietem upojnych kwiatów. Tymczasem zamiast lekkiej kompozycji doświadczyłam zapachu jakby nie z tej epoki. Na mojej skórze wyczuwalne są jedynie kwiaty z piwonią i konwalią na czele. Całość wcale nie jest wiosenna czy letnia tylko raczej ciężka, mydlana, przytłaczająca.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum E. Coudray Givrine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu E. Coudray Givrine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Givrine marki E. Coudray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Givrine marki E. Coudray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Britney Spears Curious Britney Spears Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Yves Rocher Pur Desir de Fleur d'Oranger Il Profvmo Cafe Vert Demeter Fragrance White Bouquet Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom CnR Create Taurus L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel O Boticario Innamorata Detaille Sofia Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Song In D Minor