Marki » D E » orientalno - kwiatowe « Grupy

Esperys E. Coudray dla kobiet

Esperys E. Coudray dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

karmelowy
Esperys E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Esperys E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Esperys E. Coudray dla kobiet Zdjęcia

Esperys marki E. Coudray to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Esperys został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są różowy pieprz, zielone liście i kalabryjska bergamotka; nutami serca są paczula, frezja, róża damasceńska i karmel; nutami bazy są fasolka tonka, wyszukane drewna, wanilia bourbon i białe piżmo.

Różowy pieprz Zielone liście Kalabryjska bergamotka

Paczula Frezja Róża damasceńska Karmel

Fasolka tonka Wyszukane drewna Wanilia bourbon Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esperys by E. Coudray.

Esperys Recenzje Perfum

Esperys by E. Coudray 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum E. Coudray Esperys, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu E. Coudray Esperys, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esperys marki E. Coudray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esperys marki E. Coudray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jesus Del Pozo Halloween Tropical Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Avon True Glow Nightfall Calypso St. Barth Jala Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Lavanila Laboratories Vanilla Blossom Etienne Aigner Starlight Czech & Speake Dark Rose Gale Hayman Glamour The Party The Garden Party Frangipane Ayala Moriel Sutul JoAnne Bassett Contessa