Marki » D E » orientalne « Grupy

Ambre et Vanille E. Coudray dla kobiet

Ambre et Vanille E. Coudray dla kobiet

Ambre et Vanille E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Ambre et Vanille E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Ambre et Vanille E. Coudray dla kobiet Zdjęcia Ambre et Vanille E. Coudray dla kobiet Zdjęcia

Ambre et Vanille marki E. Coudray to orientalne perfumy dla kobiet. Ambre et Vanille został wydany w 1935 roku. Nutami głowy są pomarańcza, ylang-ylang, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są irys, fasolka tonka, cynamon i heliotrop; nutami bazy są paczula, wanilia i ambra.

Pomarańcza Ylang-ylang Bergamotka Gorzka pomarańcza

Irys Fasolka tonka Cynamon Heliotrop

Paczula Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambre et Vanille by E. Coudray.

Vanille Et Coco
Vanitas

Ambre et Vanille Recenzje Perfum

Tytułowej ambry nie wyczuwam, a wanilia tutaj to raczej syntetyczna wanilina i kojarzy mi się bardziej z pudrem kosmetycznym niż z deserem.

Świetny zapach - trwały i dość intensywny. Przypomina mi bardzo Shalimar. Piękny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum E. Coudray Ambre et Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu E. Coudray Ambre et Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambre et Vanille marki E. Coudray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambre et Vanille marki E. Coudray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Prada Prada (Amber) Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Jean Desprez Bal a Versailles Christian Dior Poison Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Guerlain Shalimar Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Paco Rabanne La Nuit Estée Lauder SpellBound Chanel Coco Eau de Parfum Chloe Chloe Narcisse Cacharel Gloria Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo Guerlain Tonka Imperiale Serge Lutens Fumerie Turque L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Cartier Must de Cartier L`Artisan Parfumeur Tea for Two