Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Solo Dzintars dla kobiet

Solo Dzintars dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów

Solo marki Dzintars to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża damasceńska, frezja, ylang-ylang, gruszka i goździk (roślina).

Róża damasceńska Frezja Ylang-ylang Gruszka Goździk (roślina)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Solo by Dzintars.

Solo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dzintars Solo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dzintars Solo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Solo marki Dzintars. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Solo marki Dzintars reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Kenneth Cole Black Kathy Hilton My Secret Too Faced Love Hangover Ineke After My Own Heart Emilio Pucci Vivara Black Edition L`Erbolario Peonie Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 5 L`Occitane en Provence Fleur Cherie Kenzo L`Eau de Kenzo Amour