Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Solo Dzintars dla kobiet

Solo Dzintars dla kobiet

żółtych kwiatów

Solo marki Dzintars to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża damasceńska, frezja, ylang-ylang, gruszka i goździk (roślina).

Róża damasceńska Frezja Ylang-ylang Gruszka Goździk (roślina)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Solo by Dzintars.

Solo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dzintars Solo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dzintars Solo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Solo marki Dzintars. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Solo marki Dzintars reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Rose Giorgio Beverly Hills Giorgio Aqaba The Sands of Aqaba Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Yardley Magnolia Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Renee Tuberose Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Molinard Bois Fleuri Laura Ashley Magic Garden Anthousa White Tuberose Pascal Morabito Mon Classique