Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Solo Dzintars dla kobiet

Solo Dzintars dla kobiet

żółtych kwiatów

Solo marki Dzintars to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża damasceńska, frezja, ylang-ylang, gruszka i goździk (roślina).

Róża damasceńska Frezja Ylang-ylang Gruszka Goździk (roślina)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Solo by Dzintars.

Solo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dzintars Solo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dzintars Solo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Solo marki Dzintars. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Solo marki Dzintars reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Laura Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Victoria`s Secret Dream Angels Divine Kate Moss Kate Summer Time Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom Stella McCartney Sheer Stella 2007 Demeter Fragrance Wet Garden Voluspa Cult of Helios Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 3 Orla Kiely Orla Kiely MOR Snow Gardenia Ulric de Varens UDV Pour Elle