Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pergolese Dzintars dla kobiet

Pergolese Dzintars dla kobiet

Pergolese Dzintars dla kobiet Zdjęcia Pergolese Dzintars dla kobiet Zdjęcia Pergolese Dzintars dla kobiet Zdjęcia Pergolese Dzintars dla kobiet Zdjęcia

Pergolese marki Dzintars to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pergolese został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są bergamotka, frezja, piwonia i czarna porzeczka; nutami serca są magnolia, herbata, czerwone jagody, lilia i jaśmin; nutami bazy są piżmo, morela, ambra i wanilia.

Bergamotka Frezja Piwonia Czarna porzeczka

Magnolia Herbata Czerwone jagody Lilia Jaśmin

Piżmo Morela Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pergolese by Dzintars.

Pergolese Recenzje Perfum

agaj1981
agaj1981

Zakochałam się lata temu w tym zapachu ale teraz nigdzie go nie mogę znależć ;-( pomocy gdzie mozna kupić ;(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dzintars Pergolese, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dzintars Pergolese, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pergolese marki Dzintars. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pergolese marki Dzintars reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Cristalle Eau de Toilette Agent Provocateur L'Agent Gres Cabochard Coty Vanilla Fields Calvin Klein Obsession Chopard Casmir Chanel Chance Eau Tendre Lancetti Madame Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Bath and Body Works Moonlight Path Halloween Halloween Fresia Christian Dior Hypnotic Poison Coty Wild Musk Cacharel Eau de Eden Yardley Chique Cacharel Gloria Tesori d`Oriente White Musk Paloma Picasso Paloma Picasso Coty Pret a Porter Lolita Lempicka Lolita Lempicka