Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lady Dream Elegant Dzintars dla kobiet

Lady Dream Elegant Dzintars dla kobiet

Lady Dream Elegant marki Dzintars to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gruszka i czerwone jabłko; nutami serca są róża, brzoskwinia, fiołek i kwiat pomarańczy; nutami bazy są piżmo, wanilia i cedr.

Gruszka Czerwone jabłko

Róża Brzoskwinia Fiołek Kwiat pomarańczy

Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Dream Elegant by Dzintars.

Lady Dream Elegant Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dzintars Lady Dream Elegant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dzintars Lady Dream Elegant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Dream Elegant marki Dzintars. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Dream Elegant marki Dzintars reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil Christian Lacroix C`est La Fete Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Roxy Roxy Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Mimmina Mimmina Red Usher UR for Women Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Ella Mikao Yujin Gres Cabotine Aquarelle Victoria`s Secret Pure Seduction Bjorn Borg Love All Crystal Blue