Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lady Dream Elegant Dzintars dla kobiet

Lady Dream Elegant Dzintars dla kobiet

Lady Dream Elegant marki Dzintars to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gruszka i czerwone jabłko; nutami serca są róża, brzoskwinia, fiołek i kwiat pomarańczy; nutami bazy są piżmo, wanilia i cedr.

Gruszka Czerwone jabłko

Róża Brzoskwinia Fiołek Kwiat pomarańczy

Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Dream Elegant by Dzintars.

Lady Dream Elegant Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dzintars Lady Dream Elegant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dzintars Lady Dream Elegant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Dream Elegant marki Dzintars. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Dream Elegant marki Dzintars reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Van Cleef & Arpels Miss Arpels Donna Karan DKNY Women Summer Calypso St. Barth Lily Candie`s Heartbreaker Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki Carla Fracci Odette Jeanne Arthes Sur Un Nuage biehl parfumkunstwerke pc01 Gin Tonic Happy Hour Women Les Parfums de Rosine Rose d`Ete Francesco Smalto Fullchoke for Women