Marki » D E » kwiatowe « Grupy

I Love Ecstasy Dzintars dla kobiet

I Love Ecstasy Dzintars dla kobiet

I Love Ecstasy marki Dzintars to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, biała herbata, heliotrop, wanilia i piżmo.

Magnolia Biała herbata Heliotrop Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Love Ecstasy by Dzintars.

I Love Ecstasy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dzintars I Love Ecstasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dzintars I Love Ecstasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Love Ecstasy marki Dzintars. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Love Ecstasy marki Dzintars reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Valentino Rock`n Rose Givenchy Ysatis Iris Aftelier Boronia Single Solid Liz Claiborne Realities Clean Clean Shower Fresh Creed Fleurissimo Egofacto Poopoo Pidoo S. Cute Sweet Amour Red Apple Chloe Eau de Fleurs Neroli Revlon Love Her Madly Succes de Paris Dreaming Princess Royal Apothic Cutting Garden