Marki » D E » kwiatowe « Grupy

I Love Ecstasy Dzintars dla kobiet

I Love Ecstasy Dzintars dla kobiet

I Love Ecstasy marki Dzintars to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, biała herbata, heliotrop, wanilia i piżmo.

Magnolia Biała herbata Heliotrop Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Love Ecstasy by Dzintars.

I Love Ecstasy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dzintars I Love Ecstasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dzintars I Love Ecstasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Love Ecstasy marki Dzintars. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Love Ecstasy marki Dzintars reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile David & Victoria Beckham Intimately Beckham Oriflame Eclat Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Renee Jasmine Kenzo Kenzo Amour Florale Clinique Clinique Happy Summer Spray Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier Yosh Winter Rose Carthusia Gelsomini di Capri Marc Jacobs Daisy Garland Madonna Nudes 1979 Musical