Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Future Code Secret Dzintars dla mężczyzn

Future Code Secret Dzintars dla mężczyzn

morski

Future Code Secret marki Dzintars to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są grejpfrut, czerwona pomarańcza, cytryna, mandarynka i bergamotka; nutami serca są jałowiec i nuty morskie; nutami bazy są imbir, cedr, gałka muszkatołowa i piżmo.

Grejpfrut Czerwona pomarańcza Cytryna Mandarynka Bergamotka

Jałowiec Nuty morskie

Imbir Cedr Gałka muszkatołowa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Future Code Secret by Dzintars.

Future Code Secret Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dzintars Future Code Secret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dzintars Future Code Secret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Future Code Secret marki Dzintars. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Future Code Secret marki Dzintars reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Rochas Aquaman Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Acqua di Biella Ca' Luna Annick Goutal Vetiver Breil Milano Breil Milano Fragrance for Man Esteban Colere d`Epices Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Ferrari Ferrari Uomo Nazareno Gabrielli Tu Smell Bent One Tauer Perfumes 12 Eau D'Epices