Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Future Code Key Dzintars dla mężczyzn

Future Code Key Dzintars dla mężczyzn

Future Code Key marki Dzintars to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, grejpfrut i czerwona pomarańcza; nutami serca są cynamon, biały pieprz, róża i mięta pieprzowa; nutami bazy są cedr, paczula, ambra, drzewo sandałowe i skóra.

Cytryna Grejpfrut Czerwona pomarańcza

Cynamon Biały pieprz Róża Mięta pieprzowa

Cedr Paczula Ambra Drzewo sandałowe Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Future Code Key by Dzintars.

Future Code Key Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dzintars Future Code Key, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dzintars Future Code Key, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Future Code Key marki Dzintars. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Future Code Key marki Dzintars reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Jil Sander Sun Men Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo biehl parfumkunstwerke eo02 Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Demeter Fragrance Chai Tea Creed Epicea Aramis Aramis Cool Blend Cinq Mondes Rituel du Siam Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Roccobarocco Fashion Man Hilde Soliani CiocoSpesizissimo