Marki » D E » aromatyczno - zielone « Grupy

21 Dzintars dla mężczyzn

21 Dzintars dla mężczyzn

21 marki Dzintars to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, 21 został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, petitgrain i lawenda; nutami serca są wetyweria, paczula, szałwia i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, skóra, jałowiec i piżmo.

Cytryna Bergamotka Petitgrain Lawenda

Wetyweria Paczula Szałwia Geranium

Drzewo sandałowe Skóra Jałowiec Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 21 by Dzintars.

21 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dzintars 21, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dzintars 21, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 21 marki Dzintars. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 21 marki Dzintars reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Green Tea Liz Claiborne Curve for Men Marc Jacobs Splash - The Basil 2008 Avon Pro Sport Tournament Parfum d`Empire Yuzu Fou Jardin de France The vert Nina Ricci Signoricci Creed Baie de Genievre Julian Rouas Swing version two Smell Bent Saddle Warmer