Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Madonna lily Durance en Provence dla kobiet

Madonna lily Durance en Provence dla kobiet

lekko korzenny

Madonna lily marki Durance en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Madonna lily został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak biała lilia.

Biała lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madonna lily by Durance en Provence.

Madonna lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Durance en Provence Madonna lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Durance en Provence Madonna lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madonna lily marki Durance en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madonna lily marki Durance en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Passage No.8 Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees Lise Watier Desirable Il Profvmo Amour Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal Reminiscence Etoile de Rem Biotherm Eau Vitaminee Yves Rocher Nuit d`Orchidee Avon Simple Elements Perfect Cotton Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Stella McCartney Sheer Stella 2010 Henri Bendel Rose & Oud