Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

L`Ome Sea Buckthorn Durance en Provence dla mężczyzn

L`Ome Sea Buckthorn Durance en Provence dla mężczyzn

ziołowy

L`Ome Sea Buckthorn marki Durance en Provence to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. L`Ome Sea Buckthorn został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są bergamotka, dzięgiel i cytryna; nutami serca są paproć i lawenda; nutami bazy są drzewo sandałowe, petitgrain i cedr.

Bergamotka Dzięgiel Cytryna

Paproć Lawenda

Drzewo sandałowe Petitgrain Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Ome Sea Buckthorn by Durance en Provence.

L`Ome Sea Buckthorn Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Ome Sea Buckthorn marki Durance en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Ome Sea Buckthorn marki Durance en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Chevignon Che by Chevignon Ghost Ghost Man Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Adidas Fair Play Prada Infusion d`Homme Geo. F. Trumper Astor Cologne Nautica White Sail Burberry Burberry Sport for Men Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010 Sinfonia di Note Toujours Verts Oriflame Midsummer Man