Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Jasmin Durance en Provence dla kobiet

Jasmin Durance en Provence dla kobiet

Jasmin marki Durance en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, , paczula, lawenda, wanilia, jaśmin, grejpfrut, werbena cytrynowa, róża i cytryna.

Mimoza Paczula Lawenda Wanilia Jaśmin Grejpfrut Werbena cytrynowa Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin by Durance en Provence.

Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Durance en Provence Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Durance en Provence Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin marki Durance en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin marki Durance en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Eau du Ciel Rochas Tocadilly Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Annick Goutal Quel Amour! Givenchy Givenchy Harvest 2007 Amarige Mimosa Guerlain Jardins de Bagatelle Oriflame Petal Quartz Jo Malone Tuberose O Boticario Floratta in Blue Bronnley Hibiscus Eau Fraiche InStyle Sex In The City Lustre Galimard Shantoung