Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Jasmin Durance en Provence dla kobiet

Jasmin Durance en Provence dla kobiet

Jasmin marki Durance en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, , paczula, lawenda, wanilia, jaśmin, grejpfrut, werbena cytrynowa, róża i cytryna.

Mimoza Paczula Lawenda Wanilia Jaśmin Grejpfrut Werbena cytrynowa Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin by Durance en Provence.

Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Durance en Provence Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Durance en Provence Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin marki Durance en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin marki Durance en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Cindy Crawford Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Annick Goutal Le Jasmin Prada No2 Oeillet Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete Bijan DNA Pupa Very Flower Rosa Norell Norell L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Charles of the Ritz Forever Krystle Azzaro Twin for Women CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss