Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Jasmin Durance en Provence dla kobiet

Jasmin Durance en Provence dla kobiet

Jasmin marki Durance en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, , paczula, lawenda, wanilia, jaśmin, grejpfrut, werbena cytrynowa, róża i cytryna.

Mimoza Paczula Lawenda Wanilia Jaśmin Grejpfrut Werbena cytrynowa Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin by Durance en Provence.

Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Durance en Provence Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Durance en Provence Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin marki Durance en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin marki Durance en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Carla Fracci Roberto Verino VV Rose Adidas Adidas Originals pour Femme Abercrombie & Fitch Ezra The Body Shop The Spirit of Moonflower Perfume Oil Gale Hayman Style Il Profvmo Osmo Scents Nymphea Tsi-La Organic Kizes Berkeley Square White Bergamot DSH Perfumes Wedding Bouquet DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Le Labo Bouquet Blanc