Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Jasmin Durance en Provence dla kobiet

Jasmin Durance en Provence dla kobiet

Jasmin marki Durance en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, , paczula, lawenda, wanilia, jaśmin, grejpfrut, werbena cytrynowa, róża i cytryna.

Mimoza Paczula Lawenda Wanilia Jaśmin Grejpfrut Werbena cytrynowa Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmin by Durance en Provence.

Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Durance en Provence Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Durance en Provence Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmin marki Durance en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmin marki Durance en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Curious Britney Spears Chanel Allure Davidoff Echo Women Summer Fizz Badgley Mischka Fleurs de Nuit Michel Klein Cher Esteban Oriental Flower Histoires de Parfums 1876 Fabi Fabi Per Lei Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Simone Cosac Profumi Bianca Sabon Aviv (Jasmine)