Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Ancian Rosa Durance en Provence dla kobiet

Ancian Rosa Durance en Provence dla kobiet

Ancian Rosa marki Durance en Provence to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ancian Rosa został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są fiołek, jaśmin i róża; nutami bazy są paczula i piżmo.

Cytrusy

Fiołek Jaśmin Róża

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ancian Rosa by Durance en Provence.

Ancian Rosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Durance en Provence Ancian Rosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Durance en Provence Ancian Rosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ancian Rosa marki Durance en Provence. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ancian Rosa marki Durance en Provence reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Taylor Gardenia The Body Shop Lotus Petal Guerlain Secret Intention Bogner Bogner Woman No.1 Geoffrey Beene Geoffrey Beene Sarah Horowitz Parfums Perfect Love Max Azria Within Kendall Hart Charm! All My Children Joya Venom Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk