Marki » D E » aromatyczno - owocowe « Grupy

Power Elixir Dunlop dla mężczyzn

Power Elixir Dunlop dla mężczyzn

ozonowy
wodny
Power Elixir Dunlop dla mężczyzn Zdjęcia Power Elixir Dunlop dla mężczyzn Zdjęcia

Power Elixir marki Dunlop to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Power Elixir został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytryna, arbuz, kardamon, zielona herbata, zielone jabłko i rabarbar; nutami serca są kolendra, lawenda, cedr i drewno z morza; nutami bazy są ambra, nuty drzewne, mech dębowy i piżmo.

Cytryna Arbuz Kardamon Zielona herbata Zielone jabłko Rabarbar

Kolendra Lawenda Cedr Drewno z morza

Ambra Nuty drzewne mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Power Elixir by Dunlop.

Power Elixir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dunlop Power Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dunlop Power Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Power Elixir marki Dunlop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Power Elixir marki Dunlop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Liz Claiborne Curve Connect for Women Bath and Body Works Dancing Waters Gap The Lover Esprit Celebration for Him Usher UR for Men Hermes Eau de Cologne Hermes Avon 60's Mod Corine de Farme Witch Irma Sage Machado Amber & Carnelian Infusion Organique Acai Rain Vero Profumo kiki eau de parfum Susanne Lang Sula Lovebirds Tropical