Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

City Oud Dueto Parfums dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

agarowy
City Oud Dueto Parfums dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

City Oud marki Dueto Parfums to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. City Oud został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są szafran i cynamon; nutami serca są cedr, kadzidło i róża; nutami bazy są paczula, agar (oud) i amyris.

Szafran Cynamon

Cedr Kadzidło Róża

Paczula Agar (oud) Amyris

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about City Oud by Dueto Parfums.

City Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dueto Parfums City Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dueto Parfums City Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum City Oud marki Dueto Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu City Oud marki Dueto Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
D`Orsay La Dandy Versace Jeans Couture Glam Al-Rehab Al Fakhamah Yves Saint Laurent Elle Agatha Ruiz de la Prada El Beso Sweet Years Just Me S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Jovan Black Musk Maison Martin Margiela (untitled) Diptyque Vetyverio Montale Velvet Flowers Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi