Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

White Edition White Almond Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

migdałowy
orzechowy
White Edition White Almond Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

White Edition White Almond marki Dr. Gritti to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. White Edition White Almond został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są cytrusy, pomarańcza i kwiat pomarańczy; nutami serca są migdał, przyprawy i siano; nutami bazy są wanilia, migdał i piżmo.

Cytrusy Pomarańcza Kwiat pomarańczy

Migdał Przyprawy Siano

Wanilia Migdał Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Edition White Almond by Dr. Gritti.

White Edition White Almond Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti White Edition White Almond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti White Edition White Almond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Edition White Almond marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Edition White Almond marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Estée Lauder Pleasures For Men Police B-Cool Jardin de France Gingembre The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal Demeter Fragrance Chai Tea Tonatto Profumi Albi Demeter Fragrance Espresso The Party The Ten Party 1986 Cuba Paris Cuba Jungle Zebra Brandy Parfums Brandy Madonna Nudes 1979 Pour Homme Nejma Puro Intense