Marki » D E » orientalno - waniliowe « Grupy

White Edition Sweet Vanilla Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

karmelowy
lekko korzenny
White Edition Sweet Vanilla Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

White Edition Sweet Vanilla marki Dr. Gritti to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. White Edition Sweet Vanilla został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi wata cukrowa; nutą serca jest karmel; nutą bazy jest wanilia bourbon.

Wata cukrowa

Karmel

Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Edition Sweet Vanilla by Dr. Gritti.

White Edition Sweet Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti White Edition Sweet Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti White Edition Sweet Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Edition Sweet Vanilla marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Edition Sweet Vanilla marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Amande Montale Vanilla Extasy Deborah Vaniglia Hermes Hermessence Vanille Galante Sarah Horowitz Parfums Perfect Vanilla Demeter Fragrance Vanilla Cake Batter Molinard Les Orientaux: Vanille Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 1: Noir Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Mirato Malizia Bon Bons Milk Shake Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream