Marki » D E » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Edition Light Powdery Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

White Edition Light Powdery Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
White Edition Light Powdery Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

White Edition Light Powdery marki Dr. Gritti to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. White Edition Light Powdery został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi ylang-ylang; nutami serca są irys i jaśmin; nutą bazy jest drzewo gwajakowe.

Ylang-ylang

Irys Jaśmin

Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Edition Light Powdery by Dr. Gritti.

White Edition Light Powdery Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti White Edition Light Powdery, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti White Edition Light Powdery, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Edition Light Powdery marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Edition Light Powdery marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Aroma Calm Carolina Herrera 212 Abinoam Corazon Police Eyes For You Rance 1795 D'Erje Le Labo Rose 31 Novae Plus Graceful Green Neil Morris Gotham Max Mara Kashmina Touch Cacharel Scarlett M. Micallef Jewel Parfums DelRae Panache