Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

White Edition Black Currant Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

White Edition Black Currant Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

White Edition Black Currant Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

White Edition Black Currant marki Dr. Gritti to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. White Edition Black Currant został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są cytrusy i czarna porzeczka; nutami serca są nuty przyprawowe, nuty kwiatowe i akord zieleni; nutami bazy są białe drewna, nuty drzewne, cedr i piżmo.

Cytrusy Czarna porzeczka

Nuty przyprawowe Nuty kwiatowe Akord zieleni

Białe drewna Nuty drzewne Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Edition Black Currant by Dr. Gritti.

White Edition Black Currant Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti White Edition Black Currant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti White Edition Black Currant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Edition Black Currant marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Edition Black Currant marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Jil Sander Sun Men Pal Zileri Lab i-White Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne 50 Cent Power by 50 Cent Nez a Nez Atelier d’Artiste Le Jardin Retrouve Citron Poivre O Boticario Carpe Diem Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis Eden Classic Rapport