Marki » D E » drzewno - przyprawowe « Grupy

Saraj Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

Saraj Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

dymny
Saraj Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Saraj marki Dr. Gritti to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są lima, olibanum, cynamon i dzięgiel; nutami serca są cedr virginia, wetyweria, egipski jaśmin, labdanum i goździk (przyprawa); nutami bazy są piżmo, mirra i kadzidło.

Lima Olibanum Cynamon Dzięgiel

Cedr Virginia Wetyweria Egipski jaśmin Labdanum Goździk (przyprawa)

Piżmo Mirra Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saraj by Dr. Gritti.

Saraj Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Saraj, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Saraj, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saraj marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saraj marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Rocabar Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Giorgio Armani Armani Mania Ayala Moriel Immortelle L`Amour Andy Warhol Pop pour Homme ScentStory 24 Parfumerie Generale Bois de Copaiba s.Oliver s.Oliver Men O Boticario Quasar Fire Avon Herve Leger Homme Intelligent Nutrients Restore Le Cherche Midi No. 20