Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Preludio Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
wodny
Preludio Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Preludio marki Dr. Gritti to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są lawenda, cytryna i arbuz; nutami serca są nuty drzewne, drzewo sandałowe, sosna i tytoń; nutami bazy są ambra, piżmo i ogórecznik.

Lawenda Cytryna Arbuz

Nuty drzewne Drzewo sandałowe Sosna Tytoń

Ambra Piżmo Ogórecznik

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Preludio by Dr. Gritti.

Preludio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Preludio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Preludio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Preludio marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Preludio marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Estée Lauder Beyond Paradise For Men L`Occitane en Provence Eau de Vétyver Donna Karan DKNY Be Delicious RED ART Men Jennifer Lopez Deseo for Men Carthusia Carthusia Uomo Mark Buxton Black Angel Profumum Roma Acqua Viva Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010 Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme Rasasi Emotion Men D.S. & Durga Royal Purpure