Marki » D E » orientalno - drzewne « Grupy

Noctem Arabs Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

agarowy
tytoniowy
Noctem Arabs Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Noctem Arabs marki Dr. Gritti to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Noctem Arabs został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są tytoń, paczula i cedr virginia; nutami serca są agar (oud) i drzewo sandałowe; nutami bazy są piżmo, mirra i ambra.

Tytoń Paczula Cedr Virginia

Agar (oud) Drzewo sandałowe

Piżmo Mirra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noctem Arabs by Dr. Gritti.

Noctem Arabs Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Noctem Arabs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Noctem Arabs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noctem Arabs marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noctem Arabs marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Diesel Zero Plus Masculine Laura Biagiotti Venezia Burberry Burberry Brit for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Viktor&Rolf Antidote Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Bijan DNA for Men 2004 Aubusson man.aubusson Hermes Parfum des Merveilles 2006 Molinard Nirmala Le Labo Oud 27 Fragonard Eau de Hongrie