Marki » D E » orientalne « Grupy

Loody Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

Loody Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

Loody Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Loody Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Loody marki Dr. Gritti to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Loody został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są morela, cynamon i kardamon; nutami serca są marokańska róża, skóra i whiskey; nutami bazy są paczula, drzewo gwajakowe, czarna ambra i piżmo.

Morela Cynamon Kardamon

Marokańska róża Skóra Whiskey

Paczula Drzewo gwajakowe Czarna ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Loody by Dr. Gritti.

Loody Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Loody, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Loody, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Loody marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Loody marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre Krizia Krazy Krizia Chanel Allure Homme Edition Blanche By Kilian Love by Kilian Avon Little White Dress Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco Le Labo Poivre 23 London Ava Luxe Sacred Jeanne Arthes Guipure & Silk Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Project D by Dannii and Tabitha Dusk Gutenberg Parfums Gutenberg Woman