Marki » D E » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Fanós Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

Fanós Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
Fanós Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fanós marki Dr. Gritti to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Fanós został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cynamon, imbir i gwatemalski kardamon; nutami serca są fiołek, mimoza i drzewo sandałowe; nutami bazy są wanilia, kwiat pomarańczy i ambra.

Cynamon Imbir Gwatemalski kardamon

Fiołek Mimoza Drzewo sandałowe

Wanilia Kwiat pomarańczy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fanós by Dr. Gritti.

Fanós Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Fanós, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Fanós, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fanós marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fanós marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Bvlgari Bvlgari Pour Homme D`Orsay Le Nomade Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Gianfranco Ferre Ferre for Men Carolina Herrera 212 Men Splash Antonio Banderas Antonio Givenchy Le De Givenchy CoSTUME NATIONAL 21 Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Krizia Easy Krizia ID Parfums Secrets de Hammam Corine de Farme Eros Hot