Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Ephesus Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

Ephesus Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

Ephesus Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ephesus Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ephesus marki Dr. Gritti to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ephesus został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są pomarańcza i goździk (przyprawa); nutami serca są paczula i drzewo bursztynowe; nutami bazy są drewno kaszmirowe, heban, drzewo sandałowe, cedr virginia, labdanum, ambroksan, wanilia i piżmo.

Pomarańcza Goździk (przyprawa)

Paczula Drzewo bursztynowe

Drewno kaszmirowe Heban Drzewo sandałowe Cedr Virginia Labdanum Ambroksan Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ephesus by Dr. Gritti.

Ephesus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Ephesus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Ephesus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ephesus marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ephesus marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Banana Republic Black Walnut Escada Escada Sentiment pour Homme Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk Mypa Madonna Men Abercrombie & Fitch 41 Cologne Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Nasomatto Absinth Montale Crystal Aoud Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Gucci Gucci by Gucci Sport Histoires de Parfums Noir Patchouli Cale Fragranze d’Autore Mistero