Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Doped Tuberose Dr. Gritti dla kobiet

Doped Tuberose Dr. Gritti dla kobiet

tuberozowy
Doped Tuberose Dr. Gritti dla kobiet Zdjęcia

Doped Tuberose marki Dr. Gritti to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Doped Tuberose został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna, lawenda, tuberoza, jaśmin, olibanum, paczula, benzoes i cedr.

Bergamotka Cytryna Lawenda Tuberoza Jaśmin Olibanum Paczula Benzoes Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Doped Tuberose by Dr. Gritti.

Doped Tuberose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Doped Tuberose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Doped Tuberose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Doped Tuberose marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Doped Tuberose marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Summer Dream Trance Essence Pink Kat Lise Watier Capteur de Reves Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Boadicea the Victorious Noble Roxana Illuminated Perfume Rosa Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 12 Penhaligon`s Gardenia Caswell Massey Elixir Of Love Henri Bendel Orange Flower Novaya Zarya Natasha Oriflame Volare Magnolia