Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Delirium Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

Delirium Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

dymny
Delirium Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Delirium marki Dr. Gritti to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są dzięgiel, czarny pieprz i różowy pieprz; nutami serca są wetyweria, elemi i nuty drzewne; nutami bazy są kadzidło i opoponaks.

Dzięgiel Czarny pieprz Różowy pieprz

Wetyweria Elemi Nuty drzewne

Kadzidło Opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delirium by Dr. Gritti.

Delirium Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Delirium, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Delirium, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delirium marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delirium marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Calvin Klein Obsession Serge Lutens Rousse Perry Ellis 360° Red for Men L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme Al Haramain Perfumes Al Buraq Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Frapin 1270 Bond No 9 Brooklyn Culti Terraforte L`Artisan Parfumeur Al Oudh Perry Ellis 360° Black for Men Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient