Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Damascus Dr. Gritti dla kobiet

Damascus Dr. Gritti dla kobiet

cynamonowy
Damascus Dr. Gritti dla kobiet Zdjęcia

Damascus marki Dr. Gritti to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Damascus został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cynamon i neroli; nutami serca są mirra, drzewo sandałowe i tytoń; nutami bazy są ambra i paczula.

Pomarańcza Cynamon Neroli

Mirra Drzewo sandałowe Tytoń

Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Damascus by Dr. Gritti.

Damascus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Damascus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Damascus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Damascus marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Damascus marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Life Essence Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Rochas Byzance Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Azzaro Oh La La Tiffany Tiffany for Men Diptyque L'Autre L`Erbolario Meharees Ted Baker XO Extraordinary for Men 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Yves Rocher Eryo Hilde Soliani Saaliiisssiimo