Marki » D E » orientalno - przyprawowe « Grupy

Damascus Dr. Gritti dla kobiet

Damascus Dr. Gritti dla kobiet

cynamonowy
Damascus Dr. Gritti dla kobiet Zdjęcia

Damascus marki Dr. Gritti to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Damascus został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cynamon i neroli; nutami serca są mirra, drzewo sandałowe i tytoń; nutami bazy są ambra i paczula.

Pomarańcza Cynamon Neroli

Mirra Drzewo sandałowe Tytoń

Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Damascus by Dr. Gritti.

Damascus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Damascus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Damascus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Damascus marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Damascus marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Life Essence Aqaba Aqaba Classic L`Artisan Parfumeur Ambre Extreme Yves Saint Laurent Opium Collector Edition 2008 Culti Terraforte Esprit VIP Life for Him L`Artisan Parfumeur Al Oudh M. Micallef Spicy for Him DSH Perfumes Jitterbug Giorgio Valenti P.U.R.E. Sinfonia di Note Jardin d’Orient Vicky Tiel Venus De L'Amour