Marki » D E » skórzane « Grupy

Arete Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn

skórzany
whiskey
cynamonowy
Arete Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Arete Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Arete marki Dr. Gritti to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Arete został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, labdanum, kardamon i cynamon; nutami serca są skóra i whiskey; nutami bazy są paczula, haitańska wetyweria, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, styraks, wanilia, ambroksan i piżmo.

Bergamotka Labdanum Kardamon Cynamon

Skóra Whiskey

Paczula Haitańska wetyweria Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Styraks Wanilia Ambroksan Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arete by Dr. Gritti.

Arete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Arete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Arete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arete marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arete marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Montana Montana Parfum d'Homme Esteban Cuir Crabtree & Evelyn Sienna Gap The Original Etat Libre d`Orange Charogne Daniel Hechter Caractere English Leather English Leather Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit Alford & Hoff Alford & Hoff CB I Hate Perfume In The Library Serge Lutens Boxeuses Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris