Marki » D E » kwiatowo - wodne « Grupy

Aqua Incanta Dr. Gritti dla kobiet

Aqua Incanta Dr. Gritti dla kobiet

Aqua Incanta Dr. Gritti dla kobiet Zdjęcia

Aqua Incanta marki Dr. Gritti to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Aqua Incanta został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są róża i irys; nutami serca są wanilia i nuty pudrowe; nutami bazy są benzoes, ambra i nuty drzewne.

Róża Irys

Wanilia Nuty pudrowe

Benzoes Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Incanta by Dr. Gritti.

Aqua Incanta Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Aqua Incanta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Aqua Incanta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Incanta marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Incanta marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Calvin Klein Escape Issey Miyake L'eau d'Issey Iceberg Twice Lumene Kuulas Mistral South Seas Clinique Happy in Bloom 2010 Calvin Klein CK One Summer 2010 Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Dana Shades Giorgio Armani Acqua di Gioia Avon Exotic Beaches Pierre Cardin Bleu Marine Pour Elle