Marki » D E » kwiatowo - wodne « Grupy

Aqua Incanta Dr. Gritti dla kobiet

Aqua Incanta Dr. Gritti dla kobiet

Aqua Incanta Dr. Gritti dla kobiet Zdjęcia

Aqua Incanta marki Dr. Gritti to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Aqua Incanta został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są róża i irys; nutami serca są wanilia i nuty pudrowe; nutami bazy są benzoes, ambra i nuty drzewne.

Róża Irys

Wanilia Nuty pudrowe

Benzoes Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Incanta by Dr. Gritti.

Aqua Incanta Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Aqua Incanta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Aqua Incanta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Incanta marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Incanta marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Cacharel Eau de Eden Calvin Klein Eternity Summer Byblos Byblos  Water Flower for Women Bond No 9 Hamptons Yves Rocher Ming Shu Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Giorgio Armani Acqua di Gioia Ebba Los Angeles Miss Ebba Coty Ghost Myst Hilde Soliani Acquiilssssima Sabon Tal (Marine) Royal Apothic City Of Angels