Marki » D E » orientalne « Grupy

morski
słony
tytoniowy
Antalya Dr. Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Antalya marki Dr. Gritti to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Antalya został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mirt i woda morska; nutami serca są nuty drzewne, cedr i tytoń; nutami bazy są ambra i wodorosty.

Mirt Woda morska

Nuty drzewne Cedr Tytoń

Ambra Wodorosty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Antalya by Dr. Gritti.

Antalya Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dr. Gritti Antalya, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dr. Gritti Antalya, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Antalya marki Dr. Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Antalya marki Dr. Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Lalique Lalique Le Parfum Mauboussin Mauboussin Topaze Montale Dewmusk By Kilian Love by Kilian Rochas Mystere Molinard Ambre Queen Latifah Queen by Queen Latifah Xerjoff Shingl Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Fendi Theorema Esprit d`Ete Michel Germain Sexual Secret Men