Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dosis de Amor Dosis Fragrances dla kobiet

Dosis de Amor Dosis Fragrances dla kobiet

Dosis de Amor Dosis Fragrances dla kobiet Zdjęcia

Dosis de Amor marki Dosis Fragrances to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i zielone liście; nutami serca są czerwone jagody, Śliwka i tangeryna; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Bergamotka Zielone liście

Czerwone jagody Śliwka Tangeryna

Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dosis de Amor by Dosis Fragrances.

Dosis de Amor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dosis Fragrances Dosis de Amor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dosis Fragrances Dosis de Amor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dosis de Amor marki Dosis Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dosis de Amor marki Dosis Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2004 Versace Red Jeans Escada Pacific Paradise Van Cleef & Arpels Les Saisons Été Masaki Matsushima Masaki/Masaki Oilily Papilon Van Cleef & Arpels Feerie Prescriptives Calyx Banana Republic Republic of Women Memoire Liquide Vacances Liquide Krigler Mediterranean Peach Carolina Herrera CH Garden Party