Marki » D E » « Grupy

Goldmund Dorissima dla kobiet

Goldmund Dorissima dla kobiet

Goldmund Dorissima dla kobiet Zdjęcia Goldmund Dorissima dla kobiet Zdjęcia

Goldmund marki Dorissima to perfumy dla kobiet. Goldmund został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Doris Brugger. Perfumy zawierają takie składniki, jak fasolka tonka, wanilia, korzeń irysa, róża, nuty pudrowe, goździk (roślina), benzoes, drzewo sandałowe, piżmo, Żywice, balsam peruwiański i przyprawy.

Fasolka tonka Wanilia Korzeń irysa Róża Nuty pudrowe Goździk (roślina) Benzoes Drzewo sandałowe Piżmo Żywice Balsam peruwiański Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Goldmund by Dorissima.

Goldmund Recenzje Perfum

Nuty wprost dla mnie idealne - rzadko się zdarza, by jakiś zapach miał w sobie tyle ulubionych przeze mnie składników.

Niestety, rozczarowanie było dotkliwe. Początek jest bardzo sztuczny - plastikowy zapach jakiegoś owocu, którego brak w nutach, duszące mydło i brzydka, świecowa wanilia.

Dopiero po 3,4 godzinach Goldmund zaczyna się podobać - na skórze pozostaje miękka, puchata, kremowa wanilia z odrobiną czekolady. Niestety, stanowczo za późno.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorissima Goldmund, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorissima Goldmund, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Goldmund marki Dorissima. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Goldmund marki Dorissima reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Perry Ellis 360° White for Men Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry Calvin Klein CK IN2U Heat for Him Nelly Apple Bottoms by Nelly DSH Perfumes L`Homme Breil Milano Complicity for Her Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Matin Ulrich Lang Nightscape Baxter of California Bravado3 Demeter Fragrance Laundromat Laurence Dumont Charmes Secrets: Douce Caresse Cinq Mondes Pluie de Pétales de Fleurs d'Oranger