Marki » D E » kwiatowo - owocowe « Grupy

Un Air de Paris (red) Dorin dla kobiet

Un Air de Paris (red) Dorin dla kobiet

Un Air de Paris (red) Dorin dla kobiet Zdjęcia

Un Air de Paris (red) marki Dorin to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna, figa, brzoskwinia i lilia wodna; nutami serca są gruszka, jaśmin, róża, kardamon i irys; nutami bazy są kolendra, drzewo sandałowe, wetyweria i piżmo.

Bergamotka Tangeryna Figa Brzoskwinia Lilia wodna

Gruszka Jaśmin Róża Kardamon Irys

Kolendra Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Air de Paris (red) by Dorin.

Un Air de Paris (red) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Un Air de Paris (red), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Un Air de Paris (red), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Air de Paris (red) marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Air de Paris (red) marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Accord Parfait Mirabelle & Gardenia Satellite Corrida Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Benefit B Spot Bruno Banani About Women So...? So...? Eternal Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light DSH Perfumes Songbird Eisenberg I Am Britney Spears Radiance Fresh Memoirs of a Geisha