Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Dorin dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
skórzany
Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Dorin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Un Air de Paris Gentlemen Fragrance marki Dorin to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, tymianek i bazylia; nutami serca są wetyweria, geranium, cedr, drzewo sandałowe i kastoreum; nutami bazy są gałka muszkatołowa, liść laurowy i kmin.

Bergamotka Pomarańcza Tymianek Bazylia

Wetyweria Geranium Cedr Drzewo sandałowe Kastoreum

Gałka muszkatołowa Liść laurowy Kmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Air de Paris Gentlemen Fragrance by Dorin.

Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Air de Paris Gentlemen Fragrance marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Air de Paris Gentlemen Fragrance marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Azzaro Azzaro Now Men Van Cleef & Arpels Tsar Jennifer Lopez Deseo for Men Jil Sander Jil Sander Pure for Men Byblos Byblos Man L`Erbolario Corteccia (Bark) Van Cleef & Arpels Eau du Tsar GianMarco Venturi GMV 2001 O Boticario Vetiver Brasil CB I Hate Perfume Revelation Michael Jordan Legend