Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Dorin dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
skórzany
Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Dorin dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Un Air de Paris Gentlemen Fragrance marki Dorin to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, tymianek i bazylia; nutami serca są wetyweria, geranium, cedr, drzewo sandałowe i kastoreum; nutami bazy są gałka muszkatołowa, liść laurowy i kmin.

Bergamotka Pomarańcza Tymianek Bazylia

Wetyweria Geranium Cedr Drzewo sandałowe Kastoreum

Gałka muszkatołowa Liść laurowy Kmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Air de Paris Gentlemen Fragrance by Dorin.

Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Air de Paris Gentlemen Fragrance marki Dorin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Air de Paris Gentlemen Fragrance marki Dorin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Kenneth Cole Reaction Thermal Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Guerlain Guerlain Homme O Boticario Zaad Etro Via Verri Vintage Limited Edition Alfred Dunhill Dunhill Black Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010 Adolfo Dominguez U Express Honor